منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

‍ ‍ پیام مشترک   مهندس نظامی شهردار و آقای آهکی میلانی  ریاست شورای اسلامی شهر سهند بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه..به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سهند در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
(فجر انقلاب دمیدن خورشید استقلال و آزادی است..امام خمینی)
طلوع آفتاب معنویت در ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷ از ایران اسلامی شروع جنبش های عدالت خواهی در سراسر جهان را رقم میزند و تجلی قدرت اِراده مردم بر گلوله استبداد را به رخ میکشد.
دهه فجر انقلاب اسلامی ایران برهه ای از تاریخ این مرز و بوم کهن است که امت اسلامی با رهبری مراد و امام خویش مسیر کشور را از خدمت به اجانب و استکبار به حرکت در طریق استقلال و آزادی تغییر داد و با اقتدار و ظفرمندی به جایگاه رفیع جمهوری اسلامی ایران کنونی دست یافت.
با افتخار و مباهات فرار رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی  ایران را به تمامی آزادگان جهان،رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده شهدا و شهروندان فهیم و ولایتمدار سهند تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
و دوام و قوام این عزت و آزادگی را از پیشگاه خداوند عالمیان صاحب اصلی انقلاب اسلامی ایران مسئلت می نماییم..چراکه
انقلاب اسلامی ایران مرهون شهادت طلبی و از جان گذشتگی هزاران زن و مرد فداکارو آزادی خواه است امروزبا اقتدار و صلابت در عرصه ی منطقه ای و جهانی در حال رشد و توسعه است.
دهه فجر یادآور تجسم اراده و عظمت ملت ایران و امام راحل در برابر ظلم و ستم بود که پرچم انقلاب و تحویل را در برابر بیگانگان برقرار کردند.
اینجانبان ضمن تسلیت ایام فاطمیه ، فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و  ایام الله دهه ی فجر ،یاد و خاطره شهیدان ،ایثارگران،جانبازان  و خانواده محترم شهدا و روح پرفتوح امام راحل را گرامی داشته و برای مردم ایران آرزوی سلامتی و سربلندی مسئلت داریم.
آهکی میلانی (ریاست شورای اسلامی سهند)
عبادالله نظامی (شهردار شهر سهند)

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی