منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

‍ ‍ پیام مشترک   مهندس نظامی شهردار و آقای آهکی میلانی  ریاست شورای اسلامی شهر سهند بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه..

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سهند در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

(فجر انقلاب دمیدن خورشید استقلال و آزادی است..امام خمینی)

طلوع آفتاب معنویت در ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷ از ایران اسلامی شروع جنبش های عدالت خواهی در سراسر جهان را رقم میزند و تجلی قدرت اِراده مردم بر گلوله استبداد را به رخ میکشد.

دهه فجر انقلاب اسلامی ایران برهه ای از تاریخ این مرز و بوم کهن است که امت اسلامی با رهبری مراد و امام خویش مسیر کشور را از خدمت به اجانب و استکبار به حرکت در طریق استقلال و آزادی تغییر داد و با اقتدار و ظفرمندی به جایگاه رفیع جمهوری اسلامی ایران کنونی دست یافت.

با افتخار و مباهات فرار رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی  ایران را به تمامی آزادگان جهان،رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده شهدا و شهروندان فهیم و ولایتمدار سهند تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

و دوام و قوام این عزت و آزادگی را از پیشگاه خداوند عالمیان صاحب اصلی انقلاب اسلامی ایران مسئلت می نماییم..چراکه

انقلاب اسلامی ایران مرهون شهادت طلبی و از جان گذشتگی هزاران زن و مرد فداکارو آزادی خواه است امروزبا اقتدار و صلابت در عرصه ی منطقه ای و جهانی در حال رشد و توسعه است.

دهه فجر یادآور تجسم اراده و عظمت ملت ایران و امام راحل در برابر ظلم و ستم بود که پرچم انقلاب و تحویل را در برابر بیگانگان برقرار کردند.

اینجانبان ضمن تسلیت ایام فاطمیه ، فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و  ایام الله دهه ی فجر ،یاد و خاطره شهیدان ،ایثارگران،جانبازان  و خانواده محترم شهدا و روح پرفتوح امام راحل را گرامی داشته و برای مردم ایران آرزوی سلامتی و سربلندی مسئلت داریم.

آهکی میلانی (ریاست شورای اسلامی سهند)

 

عبادالله نظامی (شهردار شهر سهند)

تصویر تصادفی

970104.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

849340
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
360
307
1920
840102
5810
7983
849340

امروز: جمعه، 03 اسفند 1397