منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سهند مهندس علیخانی با  مهندس نظامی شهردار ،ریاست و اعضای شورای اسلامی سهند و همکاران شهرداری دیدار و از پروژه های عمرانی شهرداری  سهند بازدید کردند.


 مهندس  علیخانی از پروژه های عمرانی شهرداری سهند از جمله ساختمان در حال احداث آتش نشانی فاز۳و سالن ورزشی چندمنظوره شهرداری سهند و همچنین مرکز معاینه فنی خودرو در حال احداث فاز ۳ بازدید کردند.
مهندس علیخانی ضمن رضایت از روند سریع  و پیشرفت پروژه ها از نظامی شهردار سهند بابت زحماتشان تقدیر و تشکر کردند. وپیشرفت پروژه های عمرانی  و حل مشکلات شهری را حاصل تعامل شهرداری با شورا دانستند.
نظامی شهردار سهند در این بازدید اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری سهند  با پیشرفت خوبی در حال انجام است.
وی در ادامه  به برنامه ها و پروژه های آتی شهرداری سهند از جمله پلاک کوبی که قراردادی در این مورد با اداره پست بسته شده است و همچنین احداث سرویس بهداشتی در سه نطقه سطح شهر و برنامه ممیزی و صدور قبوض نو سازی در پایان سال برای فاز ۲ اشاره نمودند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر اولویت کاری مدیریت شهری در بخش عمران، اجرا و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهری است، افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صحیح در جهت رفع مسائل و مشکلات شهر در راستای وظیفه خدمتگزاری شاهد خدمات‌رسانی مطلوب از سوی شهرداری به مردم عزیز شهرمان باشیم.
نظامی  خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه‌های عمرانی قطعاً رضایت شهروندان را در پی دارد و امیدواریم مدیریت شهری به سمت و سویی برود که این رضایت شهروندان را در برداشته باشد و شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شهر سهند باشیم.
در این دیدار آقای آهکی میلانی ریاست شورای اسلامی سهند از روند پیشرفت پروژه ها و برنامه های عمرانی شهرداری سهند ابراز رضایت نموده و اظهار امیدواری
کردند که طرحهای اجرایی شهرداری به همین منوال ادامه و پیشرفت نماید.
ریاست شورا  از تعامل شهردار با اعضای شورای اسلامی تقدیر و تشکر نموده و این تعامل را علت پیشرفت برنامه های شهرداری اعلام کردند

تاریخ تنظیم خبر : 1.11.97 // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی