منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سهند مهندس علیخانی با  مهندس نظامی شهردار ،ریاست و اعضای شورای اسلامی سهند و همکاران شهرداری دیدار و از پروژه های عمرانی شهرداری  سهند بازدید کردند.


 مهندس  علیخانی از پروژه های عمرانی شهرداری سهند از جمله ساختمان در حال احداث آتش نشانی فاز۳و سالن ورزشی چندمنظوره شهرداری سهند و همچنین مرکز معاینه فنی خودرو در حال احداث فاز ۳ بازدید کردند.
مهندس علیخانی ضمن رضایت از روند سریع  و پیشرفت پروژه ها از نظامی شهردار سهند بابت زحماتشان تقدیر و تشکر کردند. وپیشرفت پروژه های عمرانی  و حل مشکلات شهری را حاصل تعامل شهرداری با شورا دانستند.
نظامی شهردار سهند در این بازدید اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری سهند  با پیشرفت خوبی در حال انجام است.
وی در ادامه  به برنامه ها و پروژه های آتی شهرداری سهند از جمله پلاک کوبی که قراردادی در این مورد با اداره پست بسته شده است و همچنین احداث سرویس بهداشتی در سه نطقه سطح شهر و برنامه ممیزی و صدور قبوض نو سازی در پایان سال برای فاز ۲ اشاره نمودند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر اولویت کاری مدیریت شهری در بخش عمران، اجرا و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهری است، افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صحیح در جهت رفع مسائل و مشکلات شهر در راستای وظیفه خدمتگزاری شاهد خدمات‌رسانی مطلوب از سوی شهرداری به مردم عزیز شهرمان باشیم.
نظامی  خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه‌های عمرانی قطعاً رضایت شهروندان را در پی دارد و امیدواریم مدیریت شهری به سمت و سویی برود که این رضایت شهروندان را در برداشته باشد و شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شهر سهند باشیم.
در این دیدار آقای آهکی میلانی ریاست شورای اسلامی سهند از روند پیشرفت پروژه ها و برنامه های عمرانی شهرداری سهند ابراز رضایت نموده و اظهار امیدواری
کردند که طرحهای اجرایی شهرداری به همین منوال ادامه و پیشرفت نماید.
ریاست شورا  از تعامل شهردار با اعضای شورای اسلامی تقدیر و تشکر نموده و این تعامل را علت پیشرفت برنامه های شهرداری اعلام کردند

تاریخ تنظیم خبر : 1.11.97 // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

970104.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

849358
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
378
307
1938
840102
5828
7983
849358

امروز: جمعه، 03 اسفند 1397